Український авторинок на порозі коми: продажі в січні впали

Продажі нових авто в Україні в січні 2020-го. Фото: Toyota

Продажі нових авто в Україні в січні 2020-го. Фото: Toyota

Новорічні свята та карантинні обмеження, які посіли майже весь січень, обвалили продажі на 14,36%.

Гойдалки продажів нових автомобілів знову кинулися вниз. Якщо в грудні українці купили 9548 легковиків, то в січні 2021-го — тільки 5753. В порівнянні з січнем 2020-го (6957 реалізацій) провал склав 17,3%.

Утім, навіть у такій несприятливій ситуації лідери зберегли свої позиції. Toyota, що стала першим номером у світі, зуміла продати більше всіх автомобілів і на нашому ринку — 984 шт. Це помітно більше, ніж у посівшего друге місце з 728 реалізаціями Renault. Насамперед за рахунок перемоги в битві паркетників Toyota RAV4 і Renault Duster.

Telegram Logo

Хоча третім за популярністю серед моделей залишився Kia Sportage, в рейтингу продажів серед марок корейці таки поступаються Skoda. I прірва між ними росте. Ситуацію може виправити тільки успіх седана та паркетника Rio і Rio X, презентованих сьогодні.

Продажі нових авто в Україні за січень 2021 в порівнянні з минулим січнем. Таблиця: Autoconsulting

Продажі нових авто в Україні за січень 2021 в порівнянні з минулим січнем. Таблиця: Autoconsulting

Найбільш вражаючий результат у LADA: +140% в порівнянні з минулим січнем. Секрет такої затребуваності — в практично порожніх дилерських складах на початку року, в той час як зараз вони регулярно поповнюються завдяки розпочатої в березні на ЗАЗі збірці відразу п'яти сімейств (Granta, Niva, Largus, Vesta, XRay). За останні три місяці було продано вже понад 400 легковиків.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини