Український авторинок: рекордний грудень

Фото: Олександра Єршова

Фото: Олександра Єршова

Гудень 2020 не просто порадував традиційним сплеском продажів нових авто, але й рекордними за останні 6 років показниками.

У різдвяні свята багато хто прагне порадувати себе і своїх близьких новими автомобілями. Одні роблять собі подарунок за старанну 12-місячну працю, іншим виплатили щедру 13-ту зарплату та річні бонуси, треті не встояли перед грудневими розпродажами й новими кредитними пропозиціями. У підсумку в грудні українським імпортерам і дилерам вдалося реалізувати 9 548 нових автомобілів. Минулого разу подібні цифри спостерігалися ще до війни — у лютому 2014 року.

Таблиця: AutoConsulting

Таблиця: AutoConsulting

Загалом у вірусному році українці придбали 86 тис. автiвок проти 89 тис. 2019-го. Погодьтеся, різниця в 3,3% — це дуже мало з огляду на локдауни, зупинки автозаводів, перенесення презентацій, закриття автосалонів, шоу-румів і сервісних центрів МВС.

Telegram Logo

Рейтинг очолила Toyota, яка вирвала-таки першу позицію в Renault, що був лідером значну частину року. Передусім завдяки перемозі в битві паркетників Toyota RAV4 vs Renault Duster. Третє місце за популярністю посідає торішній лідер — Kia Sportage.

З «позапаркетного світу» найбільшим попитом у вітчизняних автомобілістів користувалися французькі седани-лоукостери В-класу — Renault Logan і Peugeot 301, які від початку розроблялися для країн третього світу.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Фото: Олександра Єршова

Фото: Олександра Єршова


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини