Facebook Pixel

Штаби ВСУ пересідають з радянських УАЗ на південнокорейські KIA KM450

До кінця 2021 року в Збройних силах України пройдуть державні випробування нової командно-штабної машини південнокорейської KIA KM450, ліцензійної версії американського Kaiser Jeep M715 часів війни у В'єтнамі.

За словами командувача військами зв'язку та кібербезпеки генерал-майора Євгена Степаненко, нові машини повинні замінити Р-125 на базі УАЗ-3151, які зараз стоять на озброєнні, передає dumskaya.

Машини К1450-06 буде виробляти одеський завод «Телекард-прилад» на базі автомобіля підвищеної прохідності KIA KM450 — корейської ліцензійної версії американського пікапа Kaiser Jeep M715.

Kaiser Jeep M715 експлуатується в армії США до цього дня. Також ці машини випускають за ліцензією для армій Індії, Південної Кореї і Ізраїлю.

Південнокорейську версію позашляховика випускає компанія KIA. Машини використовуються в якості вантажівок, тягачів для легких гармат і мінометів, санітарних і штабних машин. В Україні на базі цієї машини корпорація «Богдан» і НВО «Практика» розробили бронеавтомобіль «Барс-6».

https://thepage.ua/news/grifon-dlya-vsu-kak-ukraina-planiruet-menyat-boevuyu-aviaciyu

«Телекард-прилад» вітчизняний розробник радіоелектронного і комунікаційного обладнання для потреб ЗСУ. У минулому компанія вже передала на озброєння ЗСУ командно-штабну машину До -1450 на базі бронетранспортера БТР-70.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉