Facebook Pixel

«Мотор Січ» розпочала розробку ударного вертольота для ЗСУ — відео

Міністерство оборони України і запорізька авіабудівна компанія «Мотор Січ» активізували роботи над створенням легкого ударного вертольота для українських збройних сил.

З цією метою державне НДІ випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки спільно з «Мотор Січ» створили спеціальний вертоліт-лабораторію на базі модернізованого Мі-2, повідомляє Defense Express.

Вертоліт обладнаний сенсорами, які дозволяють зафіксувати всі необхідні параметри польоту. Для оцінки використання озброєння були встановлені спеціальні ферми для розміщення зброї і підвісних контейнерів.

Базою для лабораторії став Мі-2МСБ від «Мотор Січ». У порівнянні з базовою версією Мі-2 він отримав більш потужні двигуни АІ-450М-Б, редуктор власного виробництва, сучасну авіоніку, системи навігації та зв'язку. На фінальній стадії знаходиться освоєння виготовлення лопастей до вертольота.

Одним з небагатьох питань, які потрібно вирішити при створенні ударного вертольота, залишається розробка фюзеляжу.

Розроблювана модель може зайняти порожню нішу бойових і розвідувальних легких вертольотів в українській армії. Найближчими аналогами подібних машин в арміях інших країн світу займають Boeing AH-6, Bell OH-58 Kiowa, Bell ARH-70.

Раніше повідомлялося, що уряд України веде переговори з «Мотор Січ» над великим контрактом на закупівлю вертольотів для Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉