Facebook Pixel

Україна скасувала обмеження на в'їзд з Індії

Автор

Україна скасувала спеціальні обмеження на в'їзд до країни з Індії.

Український уряд ввів їх із 2 травня 2021 року з причини катастрофічної ситуації з поширенням коронавірусу на території Індії.

Постанову уряду за № 611 від 16 червня опублікували в державному виданні «Урядовий кур'єр» 17 червня. Чинності воно набирає в цю ж дату.

Крім цього, скасували вимогу про обов'язкову самоізоляцію для прибулих з Індії українців та іноземців, які постійно або тимчасово проживають на території України. Лише ці дві категорії людей в період дії заборони могли потрапити з Індії до України.

Контекст. 2 травня Україна заборонила в'їзд з Індії у зв'язку з вкрай напруженою коронавірусною ситуацією в цій країні. Іноземцям та особам без громадянства, які перебували на території Індії щонайменше сім днів протягом останніх двох тижнів до дня приїзду до України, було заборонено перетинати український кордон.

Індія пережила найжорстокішу хвилю пандемії. У країні з'явився власний, «індійський», штам коронавірусу. На піку хвилі щодня в країні занедужувало близько 300 тис. осіб і до 3–5 тис. помирало. Індія страждала від браку медикаментів, кисню, ліків, місць у лікарнях і навіть дров на поховальні багаття для померлих.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉