Facebook Pixel

Україна заборонила в'їзд з Індії: головне про спалах коронавірусу в країні

Україна ухвалила рішення заборонити в'їзд з Індії з 2 травня через спалах коронавірусу в країні.

Як заявив заступник міністра охорони здоров'я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу 30 квітня, забороняється перетинати кордон іноземцям і особам без громадянства, які прибули з Індії або перебували там щонайменше 7 днів упродовж останніх двох тижнів.

Водночас українці, іноземці та особи без громадянства, котрі постійно або тимчасово мешкають на території України, є подружжям або дітьми громадян країни, які перетинають держкордон на в'їзд і прибули з Республіки Індія, підлягають обов'язковій самоізоляції, незалежно від наявності та результатів ПЛР-тестів.

Таке рішення пов'язане з тим, що Індія щодня встановлює нові антирекорди із захворюваності на коронавірус. Станом на 30 квітня минулої доби там виявили 386,5 тис. нових випадків, а 3,5 тис. осіб померли від ускладнень, повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я країни. Так, Індія вже увосьме оновила світовий рекорд захворілих за добу (вперше його зафіксували 22 квітня).

Спалах коронавірусу в Індії: причини

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, спалах коронавірусу в Індії був спричинений масовими зібраннями людей, заразнішими штамами та низьким рівнем вакцинації в країні. Про це заявив офіційний представник відомства Тарік Язаревич, пише видання The Guardian.

За його словами, в Індії поширюється заразніший штам B1617, але назвати його єдиною причиною швидкого поширення COVID-19 не можна, адже є й інші чинники — наприклад, масові зібрання, а також люди, які в паніці прямували до лікарень, коли вони могли вилікуватися від COVID-19 вдома, оскільки лише приблизно 15% захворілих потребують госпіталізації.

Контекст. Раніше The Page повідомляло про те, що в Бразилії стрімко поширюється новий варіант коронавірусу P.1.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉