Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російський імуноглобулін, нові штами та ліки від артриту: тижневий дайджест боротьби з COVID-19

В Україні з початку пандемії зафіксовано понад 2 млн випадків коронавірусу. Водночас триває вакцинація населення проти коронавірусу. Так, в Україні зареєстрували нову вакцину AstraZeneca-SKBio, яку виробляють у Південній Кореї.

Однак учені зі всього світу намагаються знайти ефективні альтернативи щепленням проти коронавірусу або переробити вже існуючі ліки. The Page зібрало найцікавіші новини про боротьбу з коронавірусом у світі.

1

Британський назальний спрей проти коронавірусу

У Великій Британії проходить випробування нового назального спрею проти коронавірусу на рослинній основі, який має захищати від коронавірусу за лічені хвилини. Очікується, що він буде доступним вже до кінця року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

6PR — біоадгезивний гель, який розпилюється всередину носа та рота і прилипає до слизової оболонки, виконуючи функції профілактики коронавірусної інфекції.

Гель при контакті захоплює вірус, а інші компоненти препарату гальмують та врешті-решт знищують коронавірус упродовж п'яти хвилин.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Спреєм потрібно користуватися до відвідування місць, де існує великий ризик зараження. Однак такий препарат не є альтернативою вакцині проти коронавірусу, а скоріш просто допоміжний засіб.

Наразі препарат перебуває на другому етапі тестування у Великій Британії.

2

Гроші за повторне зараження коронавірусом

Оксфордський університет запропонував платити гроші молодим людям віком від 18 до 30 років за повторне зараження коронавірусом. За участь у експерименті можна заробити 5 тис. фунтів стерлінгів.

Учасників експерименту ізолюють на 17 діб та заразять коронавірусом, щоб спостерігати за реакцією імунної системи. За необхідності їх лікуватимуть. Крім того, заражати будуть лише штамом коронавірусу з Уханю, адже про нього є найбільше інформації.

На першому етапі досліджень для 64 здорових добровольців буде встановлено мінімальну дозу вірусу, який зможе закріпитися в їхньому організмі й почати розмножуватися. Після встановлення дози її використовуватимуть для зараження учасників, які вже перехворіли на коронавірус.

Під час експерименту вчені намагаються з'ясувати, наскільки імунітет, який утворився після першого зараження, може захистити організм.

3

Ліки від артриту проти коронавірусу

Колегія міністерства охорони здоров'я Японії затвердила препарат від ревматоїдного артриту баріцитиніб для лікування COVID-19.

Підрозділ японської фармацевтичної групи Eli Lilly and Co. подав заявку на затвердження препарату ще у грудні 2020 року.

У США баріцитиніб схвалений для використання у комбінації з противірусним препаратом ремдезивіром для пацієнтів із коронавірусом, які потребують додаткового кисню.

Уряд Японії вже затвердив ремдезивір, розроблений американською фірмою Gilead Sciences Inc., та стероїд дексаметазон для лікування COVID-19.

4

Нові штами коронавірусу

В Індії, у штаті Західна Бенгалія виявили новий штам коронавірусу. Нова лінія SARS-CoV-2 отримала назву B.1.618. Така мутація характеризується набором генетичних варіантів, серед яких й E484K — основний варіант ухилення від імунної відповіді.

Це вже другий штам коронавірусу, який виявили в Індії.

Також новий штам знайшли й у США. Вчені Глобального дослідницького комплексу в сфері медицини при Техаському університеті A&M назвали новий штам BV-1. Він може виявитися більш стійким до наявних зараз вакцин проти коронавірусу.

Вчені вирішили публічно заявити про своє дослідження, оскільки вважають виявлену мутацію «потенційно небезпечною» для суспільства.

BV-1 поєднує в собі генетичні маркери, окремо пов'язані зі швидким поширенням, важким захворюванням і високою стійкістю до нейтралізуючих антитіл.

5

Російський імуноглобулін проти коронавірусу

Міністерство охорони здоров'я РФ зареєструвало ліки на основі специфічного для коронавірусу імуноглобуліну, який розробили на основі плазми крові осіб, які вилікувалися від COVID-19.

Препарат уже перевірили на безпеку та наявність побічних ефектів. Так, COVID Globulin призначений для лікування середніх та важких випадків. Ліки проходитимуть другий та третій етапи клінічних випробувань у лікарнях країни.

Введення COVID Globulin допомагає організму боротися із захворюванням та тренувати імунну систему, щоб самостійно синтезувати антитіла. Препарат був схвалений для використання пацієнтами у віці від 18 до 60 років.

Коментарі

Всі новини