Facebook Pixel

Британцям запропонували за гроші повторне зараження коронавірусом

Оксфордський університет запропонував молодим людям віком від 18 до 30 років, які вже перехворіли на коронавірус, узяти участь в експерименті. Їм заплатять по 5 тисяч фунтів стерлінгів за повторне зараження, повідомило видання Sky News.

Учасників експерименту заразять коронавірусом і ізолюють на 17 діб, упродовж яких спостерігатимуть за реакцією імунної системи й за необхідності лікуватимуть. Для зараження буде використовуватися штам коронавірусу з Уханю зразка початку 2020 року, адже про нього є найбільше інформації.

Дослідження проходитиме у два етапи. На першому для 64 здорових добровольців буде встановлено мінімальну дозу вірусу, який зможе закріпитися в їхньому організмі й почати розмножуватися. Після встановлення дозування його буде використано для зараження учасників другого етапу дослідження, який розпочнеться влітку.

За результатами експерименту вчені хочуть з'ясувати, наскільки імунітет, що утворився після першого зараження, захищає організм.

Хелен МакШейн, головна дослідниця, сказала: «Крім поліпшення нашого базового розуміння, експеримент може допомогти нам розробити тести, які можуть точно передбачити, чи захищені люди». Отримані відомості також допоможуть визначати тривалість імунітету та створювати нові, ефективніші вакцини.

Додатково. The Page з'ясовувало, для в'їзду до яких країн треба мати і як зробити ПЛР-тест заздалегідь.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉