Facebook Pixel

«Безцільних» іноземців не пустять в Україну: нові правила та документи

Для іноземців посилили правила в'їзду в Україну. Фото: УНІАН

Для іноземців посилили правила в'їзду в Україну. Фото: УНІАН

Від іноземців, які в'їжджають в Україну, вимагатимуть підтвердження мети візиту до країни, а також відповідні документи — поліс страхування та негативний результат тесту на коронавірус.

За словами спікера Державної прикордонної служби Андрія Демченка, якщо іноземці не назвуть мету візиту, їх можуть не пустити в Україну. Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

Quote«Інших окремих норм, які б стосувалися обмежень іноземців за віком і статтю, немає. Однак іноземцям потрібно дотримуватися нашого законодавства й підтверджувати мету своєї поїздки до України. Якщо хтось не зможе цього зробити, то таким іноземним громадянам може бути відмовлено у в'їзді до нашої країни», — сказав він, додавши, що зараз пасажиропотік становить приблизно 50 — 60 тис. осіб на добу на в'їзд і виїзд.

Пізніше, на засіданні Кабінету міністрів, уряд прийняв рішення виключити необхідність наявності негативного ПЛР-тесту для іноземців та осіб без громадянства у віці до 12 років при в'їзді в Україну. Також для іноземців та осіб без громадянства, які проживають в Україні, пом'якшили вимоги, зробивши їх такими, як у громадян країни. Тепер в'їзд їм дозволено при наявності негативного ПЛР-тесту, проведеного не більше ніж за 72 години до поїздки, а також проходження самоізоляції чи обсервації. Також уряд дозволив перевозити пасажирів автотранспортом у міжнародному сполученні, якщо вони мають негативний результат ПЛР-тесту, який зроблений не більш ніж за 72 години до дня поїздки (раніше було потрібно провести його за 48 годин).

Telegram Logo

Контекст. Наприкінці березня було змінено правила перетину українського кордону для іноземців. Так, вони мусять мати страховий поліс, який покриває витрати на лікування COVID-19 і обсервацію, також він має бути чинним упродовж усього часу перебування в Україні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини