Facebook Pixel

Як Орбан тролить Євросоюз

Як Орбан тролить Євросоюз

Як Орбан тролить Євросоюз

Угорщина лише з 1 липня розпочне головування в Європейському Союзі, але прем'єр-міністр Віктор Орбан вже викликав антагонізм деяких членів блоку своїм вибором гасла Угорщини: «Зробимо Європу знову великою». Про це пише Bloomberg.

Фраза, що є відсиланням до передвиборчої мантри колишнього президента США і друга Орбана Дональда Трампа, була оприлюднена угорським міністром у справах ЄС Яношем Бокою на пресконференції напередодні початку президентства. Відповідаючи на запитання про вибір, Бока сказав, що метою кабінету міністрів є «активне президентство» у другій половині року.

В ЄС Орбан позиціонує себе як інакомислячий. Він підтримував зв'язки з президентом путіним з моменту вторгнення росії в Україну і наклав вето або призупинив заплановані санкції проти рф. Європейська комісія призупинила виділення Угорщині мільярдів євро через проблеми з верховенством права та хабарництвом.

Під час пресконференції Бока намагався уникати згадок про Трампа.

Quote«Я не впевнений, що президент Трамп коли-небудь хотів зробити Європу знову великою», — сказав Бока про нього .

Під час свого головування у ЄС Угорщина має намір зосередитися на зміцненні конкурентоспроможності, обороні, транскордонному енергетичному співробітництві, укладенні партнерських угод з питань міграції та проведенні політики розширення на Західних Балканах.

Подякувати 🎉