Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Посилення карантину. МОЗ запропонувало не вводити обмеження для вакцинованих у «червоній» і «жовтій» зонах

У МОЗ запропонували скасувати карантинні обмеження для вакцинованих у «червоній» і «жовтій» зонах. Фото: УНІАН

У МОЗ запропонували скасувати карантинні обмеження для вакцинованих у «червоній» і «жовтій» зонах. Фото: УНІАН

В Україні готують послаблення карантинних обмежень для вакцинованих у «червоній» і «жовтій» зонах епідемічної небезпеки.

Про це на засіданні уряду 8 вересня розповів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. За його словами, більшість обмежень у цих зонах не будуть застосовувати в разі, якщо колективи, відвідувачі закладів або представники різних сфер економіки будуть вакциновані. Водночас для продовження роботи в «червоній» зоні потрібний повний курс вакцинації, а для «жовтої» досить одного щеплення.

«Відповідно до практики європейських країн, а також США, ми пропонуємо наблизити якість життя вакцинованого проти COVID-19 населення до звичного. Тому цього тижня ми почали спільно з усіма міністерствами ґрунтовно працювати над змінами в карантинних нормах, щоб дотримуватися балансу між захистом населення від коронавірусу та його благополуччям. Зокрема, ми передбачаємо, що більшість обмежень «жовтого» і «червоного» рівня епіднебезпеки не застосовуватимуться, якщо будуть вакциновані колективи або відвідувачі закладів».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України

Як приклад Ляшко навів навчальні заклади, роботу яких у «жовтій» зоні епіднебезпеки не обмежуватимуть, якщо 80% педагогів матимуть підтвердження вакцинації хоча б однієї дозою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами міністра, встановлення «жовтої» зони в усій Україні стане можливе лише після введення карантинних змін: спочатку має набрати чинності відповідна постанова, і тільки потім Комісія техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій зможе розглянути встановлення «жовтого» рівня.

Quote«До того часу всі, зокрема навчальні заклади, продовжують працювати за правилами «зеленого» рівня, незважаючи на кількість вакцинованих педагогічних працівників», — резюмував міністр.

Контекст. Раніше стало відомо, що Міністерство охорони здоров'я переведе всі регіони України в «жовту» зону епідемічної небезпеки. Воно вже подало відповідне клопотання до Кабінету Міністрів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини