Facebook Pixel

МОЗ посилює карантин і переведе країну в «жовту» зону вже з наступного тижня

Міністерство охорони здоров'я переведе всі регіони України в «жовту» зону епідемічної небезпеки, імовірніше за все, уже з наступного тижня.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24», передає УНІАН.

«Україна працює за постановою, якою встановлено адаптивний карантин. Сьогодні в нас відбулося кілька урядових зустрічей і нарад, які чітко показують: Україна вже нині перевищила індикатори, які можуть перевести країну із «зеленого» рівня епідемічної небезпеки на «жовтий». Ми від МОЗ подали відповідне клопотання до Кабінету Міністрів. Цього тижня відбудеться засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне наше звернення. І, ймовірніше за все, з наступного понеділка Україна перейде на «жовтий» рівень епіднебезпеки», — пояснив глава МОЗ.

Telegram Logo

Ляшко нагадав, що на «жовтому» рівні будуть встановлені додаткові обмеження передусім щодо проведення масових заходів.

«У нас адаптивний карантин передбачає, що ми із «зеленого» рівня виходимо відразу на «жовтий» на території всієї країни. Надалі, коли застосовується «жовтий», відбувається регіональний поділ», — додав міністр.

Він уточнив, що підстав переводити якийсь регіон у «червону» зону поки що немає.

Довідка. За весь час пандемії в країні на COVID-19 захворіли 2 298 307 осіб; одужали — 2 213 177; 54 001 людина померла.

Повністю імунізовані проти коронавірусної хвороби понад 4,2 млн громадян.

Нині в країні — адаптивний карантин: Україна поділена на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони. У «зеленій» зоні найслабший карантин, а в «червоній» — найбільш строгий. Натепер уся територія України перебуває в «зеленій» зоні.

Коментарі

Всі новини