Facebook Pixel

Нової хвилі COVID-19 не уникнути: Кабмін готує Україну до нового карантину

Уряд здійснює підготовку до можливого введення нових карантинних обмежень на тлі поширення коронавірусу. Як розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, українська влада бере до уваги питання розповсюдження штамів COVID-19 в інших країнах.

Чиновник нагадав, що карантин в Україні триває – у країні й далі діє поділ на карантинні зони. Поки що всі регіони перебувають у «зеленій» зоні, однак у разі локальних спалахів вводитимуться жовтий, помаранчевий або червоний рівні небезпеки.

Міністр озвучив можливі сценарії розвитку подій:

  • за найбільш песимістичним нова хвиля коронавірусу накриє Україну в третій декаді вересня;
  • оптимістичний сценарій передбачає продовження високих темпів вакцинації, дотримання соціального дистанціювання та маскового режиму.

Немчінов наголосив, що нової хвилі захворювань на COVID-19 уникнути не вдасться. Він додав, що місцеві органи охорони здоров’я вже отримали розпорядження підготувати лікарні до нового збільшення кількості хворих.

Контекст. Перші випадки зараження штамом «Дельта» в Україні зафіксували наприкінці червня. 12 серпня стало відомо про смерть жінки від «Дельти» в Житомирській області.

The Page раніше писало про те, що розробники вакцин проти коронавірусу Johnson & Johnson, Moderna, AstraZeneca та Pfizer/BioNTech заявили про ефективність своїх препаратів і проти штаму «Дельта».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉