Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нової хвилі COVID-19 не уникнути: Кабмін готує Україну до нового карантину

Нова хвиля коронавірусу в Україні та карантин: коли чекати. Фото: УНІАН

Нова хвиля коронавірусу в Україні та карантин: коли чекати. Фото: УНІАН

Уряд здійснює підготовку до можливого введення нових карантинних обмежень на тлі поширення коронавірусу. Як розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, українська влада бере до уваги питання розповсюдження штамів COVID-19 в інших країнах.

Чиновник нагадав, що карантин в Україні триває – у країні й далі діє поділ на карантинні зони. Поки що всі регіони перебувають у «зеленій» зоні, однак у разі локальних спалахів вводитимуться жовтий, помаранчевий або червоний рівні небезпеки.

Міністр озвучив можливі сценарії розвитку подій:

  • за найбільш песимістичним нова хвиля коронавірусу накриє Україну в третій декаді вересня;
  • оптимістичний сценарій передбачає продовження високих темпів вакцинації, дотримання соціального дистанціювання та маскового режиму.

Немчінов наголосив, що нової хвилі захворювань на COVID-19 уникнути не вдасться. Він додав, що місцеві органи охорони здоров’я вже отримали розпорядження підготувати лікарні до нового збільшення кількості хворих.

Контекст. Перші випадки зараження штамом «Дельта» в Україні зафіксували наприкінці червня. 12 серпня стало відомо про смерть жінки від «Дельти» в Житомирській області.

The Page раніше писало про те, що розробники вакцин проти коронавірусу Johnson & Johnson, Moderna, AstraZeneca та Pfizer/BioNTech заявили про ефективність своїх препаратів і проти штаму «Дельта».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини