Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

СБУ накрила в Києві компанію, що продавала російські нафтопродукти: кошти відправляли до рф

У Києві заблокували роботу компанії з продажу російських нафтопродуктів. Фото: СБУ

У Києві заблокували роботу компанії з продажу російських нафтопродуктів. Фото: СБУ

Служба безпеки заблокувала роботу київської компанії, яка попри повномасштабне вторгнення рф в Україну й далі займалася оптовим продажем російських нафтопродуктів. Про це інформує пресцентр СБУ.

Як повідомляється, підприємство було частиною структури кремлівського монополіста «Газпром нєфть», власники якого належать до найближчого оточення вищого військово-політичного керівництва країни-агресора.

Співробітники підприємства перераховували частину прибутків до федерального бюджету рф, кошти з якого йшли на підготовку та здійснення повномасштабного вторгнення в Україну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Керівники столичного підприємства налагодили збут у промислових масштабах російських паливно-мастильних матеріалів, які застосовуються для техобслуговування транспортних агрегатів. Готову продукцію отримували від своїх «бізнес-партнерів» із рф і зберігали на власних великогабаритних складах», — йдеться в повідомленні.

Товар реалізували афілійованим фірмам і клієнтам із тіньового ринку.

Під час обшуків на складах, де зберігався товар, співробітники СБУ виявили понад 27 тонн російських мастил у місткостях із маркуванням російської корпорації. За фактом обшуків було вилучено продукції на майже 10 млн грн. Увесь конфіскований товар вирішили передати на потреби ЗСУ.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених із метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) Кримінального кодексу України. Зараз тривають заходи для притягнення до відповідальності організаторів і учасників підривної діяльності проти України.

Контекст. Служба безпеки України викрила на Харківщині законспірований склад із боєприпасами та складниками до військової техніки на $200 млн.

Коментарі

Всі новини