Facebook Pixel

ТРЦ помітили приріст трафіку в п'ятницю й понеділок на тлі введення карантину «вихідного дня»

У столичному ТРЦ Dream Town приріст трафіку відвідувачів у п'ятницю, 13 листопада, і в понеділок, 16 листопада, склав приблизно 20%. Про це директор центру Роман Ємець повідомив агентству «Інтерфакс-Україна».

У ТРЦ групи компаній «Будхаус» (Fabrika (Херсон), «Любава» (Черкаси), Forum Lviv (Львів)) у ці дні трафік зріс на 10 — 20%.

За даними Dragon Capital Property Management, що управляє ТРЦ «Аладдін», Piramida і Smart Plaza Obolon у Києві, Victoria Gardens у Львові та SkyPark у Вінниці, у вихідні дні трафік впав на 50%. Водночас у будні він зріс на 5 — 10%.

Після введення карантину «вихідного дня» деякі ТРЦ змінили розклад, продовживши робочий час у будні дні. Наприклад, Dream Town (Київ) і «Любава» (Черкаси) продовжили час роботи торгових зон у будні дні на одну годину — до 23:00.

Додатково. Верховна Рада провалила 17 листопада голосування щодо скасування карантину «вихідного дня». За ухвалення відповідної постанови № 4381 проголосували 149 народних депутатів за необхідного мінімуму у 226 голосів.

Водночас парламент зобов'язав Кабмін попереджати про посилення карантинних заходів щонайменше за тиждень. За відповідну постанову № 4320 проголосували 303 депутати.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉