Рада провалила скасування карантину «вихідного дня» і зобов'язала Кабмін попереджати заздалегідь

Рада провалила скасування карантину «вихідного дня».

Рада провалила скасування карантину «вихідного дня».

Верховна Рада провалила голосування за скасування карантину «вихідного дня». За ухвалення відповідної постанови № 4381 проголосували 149 народних депутатів за необхідного мінімуму у 226 голосів, повідомляє кореспондент The Page.

Переконав нардепів виступ глави фракції «Слуга народу» Давида Арахамії, який закликав дати Кабміну хоча б два тижні на те, щоб перевірити ефективність карантину «вихідного дня».

2020-11-17-141614.jpg

За скасування карантину «вихідного дня» фракція «Слуга народу» дала лише 34 голоси, по 20 голосів віддали депутати фракцій «Європейська солідарність» і «Опозиційна платформа – За життя», по 19 – фракцій «Батьківщина» й «Голос», 14 і 17 – депутатських груп «За майбутнє» та «Довіра» відповідно, а також шість позафракційних нардепів.

Telegram Logo

Рада планувала рекомендувати уряду дозволити у вихідні дні роботу барів, ресторанів, кафе; спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів; приймання відвідувачів у торгово-розважальних центрах; приймання відвідувачів в інших установах розважальної спрямованості; приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгового й побутового обслуговування населення; роботу закладів культури та проведення культурних масових заходів.

Про локдаун – повідомити мінимум за тиждень

Разом з цим парламент зобов'язав Кабмін попереджати про локдаун мінімум за тиждень. «За» відповідну постанову №4320 проголосували 303 депутати. Це дозволить заздалегідь готуватися до можливого посилення карантинних заходів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Ця постанова про планування. Одна із головних вимог – щоб бізнес попережджали. Ця постанова про три речі: якщо впроваджуються жорсткі карантинні заходи, уряд попереджає країну за тиждень, дає перелік питань, по яким вони підтримують бізнес», – повідомив в ході засідання народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк.

Контекст. Кабінет міністрів на своєму засіданні 11 листопада ввів карантин «вихідного дня». Він почав діяти із суботи, 14 листопада, і триватиме кожні вихідні впродовж трьох тижнів, тобто до 30 листопада.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини