Facebook Pixel

ТОП-5 головних новин за 28 грудня від The Page

28 грудня 2022 року в Польщі порахували кількість українських біженців, що перебувають на території країни. А в ООН повідомили кількість цивільних осіб, яких вбила росія від початку повномасштабного вторгнення.

У парламенті Фінляндії закликали передати Україні танки, щоб показати приклад іншим

Надання Україні танків Leopard 2, які є одними з найкращих у світі, могло б не лише відіграти значну роль у посиленні боєздатності ЗСУ, а й дати старт дискусії щодо постачання сучасних танків українській стороні й іншими країнами. Про це йдеться у зверненні депутатів фінського парламенту, які закликали уряд стати першою країною у Європі, що розпочала передавання «леопардів» в Україну.

У Польщі порахували кількість біженців з України

Станом на кінець 2022 року на території Польщі перебувають майже 2,3 млн українців, з них 950 тис. громадян, які тікали від війни в Україні за кордон. У літній пік у Польщі перебували приблизно 1,4 млн українських біженців. До повномасштабного російського вторгнення 24 лютого в країні нараховувалося 1,2 — 1,3 млн осіб з України.

Київ може повернутись до графіків найближчим часом

Ситуація в енергосистемі Києва стабілізується. Відключення стають більш прогнозованими. Ймовірно, найближчим часом буде змога повернутися до графіків.

Японія відновить імпорт сирої нафти з рф

На початку 2023 року Японія планує отримати першу партію сирої нафти з росії за пів року. Відновлення імпорту викликане тим, що уряд змушує імпортерів накопичувати паливо, аби уникнути майбутнього дефіциту. Танкер Aframax Zaliv Baikal уже прямує до Японії після завантаження на Далекому Сході росії.

В ООН назвали кількість вбитих і поранених під час війни цивільних українців

Загалом із 24 лютого, коли росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну, загинули 6,8 тис. цивільних осіб, ще понад 17,8 тис. отримали поранення різного ступеня тяжкості. Проте реальні цифри є набагато вищими. Дізнатися точну цифру наразі неможливо, особливо в тих регіонах, де й досі тривають інтенсивні бойові дії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉