Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

TikTok знайшов спосіб зняти з себе заборони країн

TikTok покаже свої потоки даних національним регуляторам. Фото: Digital Trends

TikTok покаже свої потоки даних національним регуляторам. Фото: Digital Trends

У своїй першій публічній заяві на посаді генерального директора TikTok екскерівник Disney Кевін Маєр зазначив, що компанія зробить відкритим код, який управляє алгоритмами модерації контенту. Запроваджується це для того, щоб експерти могли спостерігати, як політики сервісу застосовуються в реальному часі.

Він також повідомив, що TikTok покаже свої потоки даних національним регуляторам. Маєр закликав конкурентів вчинити так само.

До такого безпрецедентного кроку TikTok вдався, щоб усунути побоювання влади США щодо того, що сервіс є інструментом збору даних для уряду Китаю.

У своєму повідомленні Маєр визнав, що TikTok зазнає більш ретельного аналізу, ніж його конкуренти, «через китайське походження компанії».

TikTok запустить Центр прозорості та підзвітності в Лос-Анджелесі для модерації та аналізу практики обробки даних.

Маєр також розповів про нові інвестиції TikTok у створення спільноти в США, а саме у створення фонду Creator у розмірі $200 млн, який, як він очікує, зросте до $2 млрд у світі упродовж найближчих трьох років. Також Маєр повідомив про створення компанією 10 тисяч нових робочих місць у США

У своїй заяві Маєр не оминув і той факт, що TikTok «привів успішну конкуренцію на ринок», запустивши розважальний застосунок, який зміг швидко подолати дуополію мобільної реклами Google та Facebook.

Нагадав Маєр і про спроби Facebook скопіювати їхній продукт: «Facebook запускає ще один наслідувальний продукт, Reels, після того, як їхній іншій наслідувач Lasso швидко зазнав невдачі».

Він закликав зосередити зусилля на чесній і відкритій конкуренції в обслуговуванні споживачів, а не на атаках, замаскованих під патріотизм і покликаних покласти край нашій присутності у США».

Контекст. Власники пекінської компанії ByteDance, якій належить сервіс TikTok, оцінили його з метою продажу в $50 млрд. Пропозиції про продаж контролю над сервісом стали надходити після того, як у TikTok почалися проблеми з регуляторами США та низки інших країн через звинувачення щодо безпеки персональних даних користувачів.

Про те, як зародився TikTok, скільки він заробляє та чому його блокують цілі країни, The Page розповідало раніше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини