Facebook Pixel

США надали Україні допомогу в боротьбі з COVID-19 на $18,3 млн

Уряд США виділив в цілому вже $20,5 млрд на розробку вакцин від коронавірусу і терапевтичних засобів, на заходи щодо забезпечення готовності і іншу іноземну допомогу.

Після спалаху COVID-19 він також оголосив про виділення Державним департаментом та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) надзвичайної допомоги в галузі охорони здоров'я, гуманітарної та економічної допомоги урядам, міжнародним організаціям і неурядовим організаціям, які борються з пандемією. Кошти спрямовані в 120 країн, йдеться в повідомленні Держдепартаменту США.

В рамках цих програм Україні виділена допомога на $18,3 млн.

З цих коштів $13,1 млн призначені для поліпшення здатності місцевих закладів охорони здоров'я лікувати хворих, боротися з поширенням COVID-19, а також доносити до громадськості заходи щодо зниження ризиків зараження.

Ще $5,2 млн призначені для подолання вторинних наслідків епідемії, таких, як втрата доходів вразливими верствами населення, зокрема в постраждалих від війни районах на сході України.

Контекст. За 20 років Україна отримала від США допомогу приблизно на $5 млрд, включаючи $362 млн, виділених для охорони здоров'я.

Влада України практично нічого не повідомляє про те, як використовується ця допомога.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉