У Китаї стався новий спалах COVID-19 – карантин загрожує 108 млн осіб

Провінція Цзілінь знаходиться на кордоні з Росією і КНДР. Фото: WEF

Провінція Цзілінь знаходиться на кордоні з Росією і КНДР. Фото: WEF

На північному сході Китаю 108 млн осіб можуть потрапити під дію карантинних заходів через виникнення нового спалаху COVID-19, повідомило агентство Bloomberg. Деякі міста в провінції Цзілінь уже запровадили заходи, подібні до тих, що раніше вводилися в Ухані: заборонено в'їзд і виїзд автобусів, залізничне сполучення, закрито школи, у деяких житлових комплексах введено карантин.

Провінція Цзілінь знаходиться на кордоні з Росією та КНДР, останніми днями там виявлено кілька десятків нових випадків COVID-19. Повідомляється, що ці випадки можуть бути викликані контактами із зараженими людьми, які приїхали з Росії.

Контекст. Загальна кількість випадків захворювання в Цзіліні поки що становить 127. Захворювання поширюється не так швидко, як це було в Ухані. Але влада Китаю, яка зараз зазнає жорсткої міжнародної критики за повільну реакцію на початок епідемії, цього разу, можливо, вирішила діяти на випередження.

Хто придумав коронавірус: китайці, щоб перемогти США, чи американці, щоб перемогти Китай; прихильники вакцинації та відмови від готівки; держави, які хочуть покінчити з демократією і пенсіонерами, чи інтернет-провайдери? The Page попросило експертів прокоментувати найпопулярніші версії.

Уряд Словенії 15 травня оголосив про офіційне закінчення в країні епідемії COVID-19. Це перша з країн Європи, яка впоралася з коронавірусом.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Сенатори США пообіцяли запропонувати 1 червня нові санкції проти «Північного потоку – 2»

Очікується, що 1 червня сенатор-республіканець Тед Круз і демократ Джин Шахін внесуть на розгляд Конгресу нові санкції щодо газопроводу «Північний потік – 2», який Росія намагається добудувати самостійно. Про це повідомило Reuters.

Нацбанк за травень купив на міжбанку валюти на $661 млн і поповнив резерви

Національний банк у травні придбав на міжбанківському валютному ринку $660,6 млн. У квітні він купив в резерви $723,3, а продав – $445 млн.

США звинуватили Росію у постачанні контрафактної валюти для повстанців у Лівії

Держдепартамент США привітав вилучення урядом Мальти лівійської валюти на суму $1,1 млрд, надрукованій російським підприємством «Гознак» на замовлення «нелегітимною паралельної організації». Мальта оголосила про конфіскацію 26 травня.