Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Китаї стався новий спалах COVID-19 – карантин загрожує 108 млн осіб

Провінція Цзілінь знаходиться на кордоні з Росією і КНДР. Фото: WEF

Провінція Цзілінь знаходиться на кордоні з Росією і КНДР. Фото: WEF

На північному сході Китаю 108 млн осіб можуть потрапити під дію карантинних заходів через виникнення нового спалаху COVID-19, повідомило агентство Bloomberg. Деякі міста в провінції Цзілінь уже запровадили заходи, подібні до тих, що раніше вводилися в Ухані: заборонено в'їзд і виїзд автобусів, залізничне сполучення, закрито школи, у деяких житлових комплексах введено карантин.

Провінція Цзілінь знаходиться на кордоні з Росією та КНДР, останніми днями там виявлено кілька десятків нових випадків COVID-19. Повідомляється, що ці випадки можуть бути викликані контактами із зараженими людьми, які приїхали з Росії.

Контекст. Загальна кількість випадків захворювання в Цзіліні поки що становить 127. Захворювання поширюється не так швидко, як це було в Ухані. Але влада Китаю, яка зараз зазнає жорсткої міжнародної критики за повільну реакцію на початок епідемії, цього разу, можливо, вирішила діяти на випередження.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Хто придумав коронавірус: китайці, щоб перемогти США, чи американці, щоб перемогти Китай; прихильники вакцинації та відмови від готівки; держави, які хочуть покінчити з демократією і пенсіонерами, чи інтернет-провайдери? The Page попросило експертів прокоментувати найпопулярніші версії.

Уряд Словенії 15 травня оголосив про офіційне закінчення в країні епідемії COVID-19. Це перша з країн Європи, яка впоралася з коронавірусом.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини