Facebook Pixel

Справа Сінево: компанія та ДБР знайшли взаємопорозуміння

ДБР заперечило наміри блокувати діяльність «Сінево» в України. Також правоохоронці пообіцяли посприяти у скасування арешту будівлі медичної компанії.

Про це пише пресслужба «Сінево».

Quote«В ході продуктивного та плідного діалогу з представниками Державного бюро розслідувань (ДБР) ними було підкреслено, що будь-який цілеспрямований вплив на діяльність компанії «Сінево», зараз або в майбутньому, в ході роботи над кримінальним провадженням не був навмисним. Представники ДБР заперечили будь-які наміри щодо блокування діяльності лабораторії «Сінево», та запевнили в своїй підтримці і намірі сприяти швидкому розв’язанню питання арешту будівлі компанії в правовому полі», — йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, що 27 лютого стало відомо, що Личаківським районним судом м. Львова за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) було заарештовано лабораторію компанії «Сінево». У відповідь мережа медичних лабораторій «Сінево Україна» заявила, що невдовзі буде змушена припинити діяльність свого головного офісу й центральної лабораторії, що призведе до повної зупинки лабораторій компанії в Україні.

Також у «Сінево» зазначали, що дане судове рішення є протиправним, незаконним, та може вважатися тиском на бізнес.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉