Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Землі в обмін на мир. Чи готові українці пожертвувати своїми територіями для припинення війни – опитування

Скільки українців готові поступитись територіям для миру з росією — КМІС. Фото: Генштаб ЗСУ

Скільки українців готові поступитись територіям для миру з росією — КМІС. Фото: Генштаб ЗСУ

Абсолютна більшість українців категорично проти того, щоб жертвувати своїми територіями заради якнайшвидшого припинення війни, яку рф розв’язала в Україні. Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного в період із 6 до 20 липня 2022 року.

Отримані результати демонструють, що проти територіальних поступок виступають 84% респондентів, тоді як за – 10%. У травні аналогічне дослідження показало практично такі самі цифри: 82% проти 10%.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Яка частка українців готова на територіальні поступки для завершення війни. Фото: КМІС

Яка частка українців готова на територіальні поступки для завершення війни. Фото: КМІС

Проти поступок агресору виступають усі регіони нашої країни. Навіть на українському Сході, якому нині чи не найбільше дістається від росіян, проти жертвування землями 77% (за – 16%). Утім, у травні настрої в цих областях були дещо іншими – 68% проти 19%. На Заході України готовність до поступок у липні висловили 9% респондентів, проти – 87%. У травні ці показники були на рівні 8% проти 84%.

Землі в обмін на мир з росією. Фото: КМІС

Землі в обмін на мир з росією. Фото: КМІС

Окремо в КМІС виокремили категорію громадян, котрі до повномасштабного вторгнення проживали на території, яку після 24 лютого було окуповано, і которі виїхали на території, підконтрольні уряду України. З них 17% виступають за територіальні поступки, 82% переконані в їхній неприпустимості — на думку опитаних, жодних територіальних поступок не має бути.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У вимірі лінгвоетнічних категорій українського населення 76% російськомовних українців категорично проти того, щоб жертвувати українськими землями заради миру (тоді як 14% — за). З-поміж російськомовних росіян 68% опитаних взагалі не готові на територіальні поступки, 19% — за.

Українці не готові відавати свої землі росії для встановення миру. Фото: КМІС

Українці не готові відавати свої землі росії для встановення миру. Фото: КМІС

Quote«Результати дослідження показують, що консенсус щодо неможливості поступок має місце з-поміж населення всіх регіонів і з-поміж різних лінгвоетнічних категорій. Хоча росія (та безвідповідальні українські політики, «журналісти» та «експерти») намагалася нав’язати «розкол» в українському суспільстві за різними лініями, нині й жителі Заходу, і жителі Сходу, і українськомовні жителі, і російськомовні жителі, і етнічні українці, і етнічні росіяни мають спільний погляд щодо неможливості територіальних поступок агресору», — прокоментував опитування Антон Грушецький, заступник виконавчого директора КМІС.

Контекст. Нагадаємо: раніше компанія Gradus Research дослідила, як російсько-українська війна вплинула на довіру українців один до одного. Результати свідчать про істотні зміни в українському суспільстві з 24 лютого, що відбулися на тлі бойових дій у країні.

Коментарі

Всі новини