Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Арештовану 93-метрову яхту Медведчука планують продати

Що чекає на 93-метрову яхту Медведчука. Фото: pravda.com.ua

Що чекає на 93-метрову яхту Медведчука. Фото: pravda.com.ua

Яхту Віктора Медведчука Royal Romance, арештовану в Хорватії, найімовірніше, виставлять на продаж, а отримані кошти спрямують в український бюджет. Про це заявив керівник відділу комунікації Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) Павло Бульдович у коментарі «Радіо Свобода».

Quote«Хорватські правоохоронці наклали арешт на виконання санкцій для того, щоб ніхто не вчинив із яхтою будь-які дії. Після арешту яхти Офіс Генпрокурора звернувся до АРМА щодо розроблення дорожньої карти управління цим об’єктом. Зараз прокуратура розслідує справу Медведчука, водночас АРМА забезпечує найефективніший спосіб управління арештованими в цій справі активами. Надалі АРМА, найімовірніше, забезпечить реалізацію яхти на відкритих торгах зі спрямуванням вторгованих коштів на користь держави», – зазначив Бульдович.

Уперше про коштовну яхту родини Віктора Медведчука стало відомо у 2015 році. Тоді про придбання Royal Romance за $200 млн написав у своєму блозі Сергій Лещенко.

Яхта має габарити 93 метри завдовжки, 15 метрів завширшки, важить майже 3 тис. тонн. Там є номери для 14 гостей і 22 членів екіпажу, ліфт, на палубі – басейн. На Royal Romance встановлено два дизельні двигуни на 3 тис. кінських сил кожен, а водні резервуари вміщують 55,2 тис. літрів прісної води.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У березні 2021 року яхту Royal Romance намагалися сховати від санкцій. Про це повідомляла агенція Слідство.Інфо. Тоді, за даними ресурсу Еquasis.org, яхту переоформили з офшорної компанії дружини Медведчука Оксани Марченко Fregata Marine Ltd на іншу – Lanelia Holdings Ltd (зареєстрована на Маршаллових островах).

Контекст. 11 квітня Личаківський районний суд Львова своєю ухвалою передав АРМА арештовану яхту Royal Romance.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини