Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Питання з постачанням вугілля в опалювальний сезон закрито — Шмигаль

Щомісячне постачання енергетичного вугілля на теплові електростанції та теплоелектроцентралі України становить 2 млн тонн на місяць за споживання 1,7 млн — 1,9 млн тонн.

Про це під час години запитань уряду у Верховній Раді заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Укрінформ.

«Щодо наявності вугілля, сьогодні баланс позитивний. Ми видобуваємо та імпортуємо у сумі 2 млн тонн на місяць за споживання 1,7 млн тонн. З вугіллям натепер проблему, за інформацією Міністерства енергетики, вирішено», — зазначив Шмигаль.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Це дасть змогу накопичувати на складах станцій по 0,1 млн — 0,3 млн тонн на місяць.

Шмигаль прокоментував ситуацію із запасами вугілля на найпроблемнішій — Луганській — ТЕС.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«У разі продовження з боку РФ заборони на провезення вугілля на Луганську ТЕС, оскільки іншої залізничної колії немає, буде подаватися газ за відповідною ціною як додаткова послуга», — повідомив прем'єр-міністр.

Шмигаль запевнив, що місто Щастя в Луганській області та інші населені пункти, які споживають тепло та електроенергією Луганської ТЕС, будуть забезпечені.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Служба безпеки надіслала Кабінету Міністрів листа з попередженням про критично низький рівень запасів вугілля на об'єктах теплової генерації.

Пізніше голова фракції «Слуга народу» у ВРУ Давид Арахамія заявив, що цей лист — інформаційна хвиля, яка не відповідає дійсності.

16 грудня в Україну прибули ще два судна зі 131 тис. тонн вугілля зі США та Колумбії. До цього, 5 грудня та 20 листопада, в українські порти прибули три кораблі з вугіллям.

Станом на 13 грудня 2021 року запаси вугілля на складах теплоелектростанцій становили 451 тис. тонн, і це більше, ніж у листопаді, коли запаси твердого палива стабільно були нижчі від рівня 400 тис. тонн.

Коментарі

Всі новини

Ігристе Made in Ukraine

style