Facebook Pixel

СБ виділив $100 млн для підтримки українських МСП: хто може претендувати на них

Девід Малпасс, президент Світового банку. Фото: WB

Девід Малпасс, президент Світового банку. Фото: WB

Рада виконавчих директорів Світового банку (СБ) 28 травня затвердила надання Україні додаткових $100 млн для проєкту «Доступ до довгострокового фінансування в рамках боротьби з наслідками пандемії COVID-19».

Кошти будуть спрямовані на підтримку орієнтованого на експорт малого і середнього підприємництва (МСП).

Позичальником і виконавцем даного проєкту є державний Укрексімбанк.

Telegram Logo

«Проєкт зосереджений на наданні кредитів з більш тривалим терміном погашення, ніж ті, що зараз пропонуються на ринку», — відзначили в СБ.

Контекст. Проєкт «Доступ до довгострокового фінансування» на загальну суму $150 млн діє в Україні з літа 2018 року. В рамках його позики отримали близько 50 МСП, більшість з яких працюють в сільському господарстві і харчовій промисловості. Серед позичальників є і представники промисловості: виробники гірничого обладнання та холодильних установок, стоматологічного та електричного обладнання, пластикової упаковки, деревообробки та інші.

СБ підтримав надання Україні $200 млн кредиту. Кошти підуть на модернізацію української системи освіти. Проєкт буде реалізовувати Міносвіти протягом п'яти років. Таке рішення 5 травня прийняла Рада виконавчих директорів Світового банку реконструкції і розвитку, який входить до групи СБ.

Коментарі

Всі новини