Facebook Pixel

Росія запідозрила Коломойського та Боголюбова в розкраданні пів мільярда доларів із «Татнафти» — ЗМІ

Розкрадання нафти в «Татнафті»: Росія підозрює Ігоря Коломойського, Олександра Ярославського та інших. Фото: УНІАН

Розкрадання нафти в «Татнафті»: Росія підозрює Ігоря Коломойського, Олександра Ярославського та інших. Фото: УНІАН

Російська поліція розслідує справу про розкрадання майже 860 тис. тонн нафти в російській нафтовій компанії «Татнафта» колишніми власниками українського Приватбанку Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

Як повідомляє російське агентство «Інтерфакс» із посиланням на джерело, йдеться про суму $439,4 млн (на той час — понад 10 млрд рублів). Розкрадання нібито відбулося у 2007 році. Справу ведуть слідчі органи Міністерства внутрішніх справ РФ у Татарстані.

Крім Коломойського та Боголюбова, у злочині підозрюють ексспіввласника «Укрсиббанку» Олександра Ярославського та голову правління «Укртатнафти» Павла Овчаренка.

Telegram Logo

За словами співрозмовника агентства, у квітні — жовтні 2007 року «Татнафта» відвантажила «Укртатнафті» понад 2,2 млн тонн сирої нафти на суму понад $1 млрд. Але підприємство виплатило лише $651 млн. Водночас повідомляється, що підозрювані відсторонили від управління українською компанією менеджерів і акціонерів із боку Татарстану і привласнили нафту, завдавши «Татнафті» збитків.

Контекст. Раніше США ввели санкції проти Коломойського та членів його сім'ї через причетність до корупції.

Коментарі

Всі новини