США ввели санкції проти Коломойського та його сім'ї

Ігор Коломойський. Фото: УНІАН

Ігор Коломойський. Фото: УНІАН

США запровадили санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського та членів його сім'ї через причетність до корупції. Про це йдеться в заяві держсекретаря США Ентоні Блінкена, повідомили на сайті посольства США в Україні.

Йдеться також про його дружину Ірину Коломойську, дочку Анжеліку Коломойську та його сина Ізраїля Цві Коломойського. Тепер бізнесмен та його родичі не зможуть в’їхати до США.

«Сьогодні я оголошую про внесення до санкційного списку олігарха і колишнього державного чиновника України Ігоря Коломойського через його причетність до значної корупції», — заявив Блінкен, пояснивши, що коли Коломойський перебував на посаді голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації (2014-2015 роки) він брав участь у корупційних діяннях, які зі свого боку підривали верховенство права і довіру українців до демократичних інститутів і процесів урядування, включаючи використання свого політичного впливу та офіційної влади для особистої вигоди.

Telegram Logo
Quote«Хоча нинішнє визначення базується на діях за час його перебування на посаді, я також хочу висловити занепокоєння поточними безнастанними спробами Коломойського підірвати демократичні процеси й інституції в Україні, що становить серйозну загрозу для її майбутнього», — резюмував чиновник.

У заяві на сайті посольства також йдеться, що санкції підтверджують прагнення США підтримувати політичні, економічні та правові реформи, які є ключовими для євроатлантичного шляху нашої країни.

Контекст. Раніше США ввели економічні санкції проти низки громадян України та українських медіаресурсів. Серед них, зокрема, Олександр Дубінський (депутат від «Слуги народу», соратник Коломойського).

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини