Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коломойський збільшує закупівлю американської нафти

Оператор Кременчуцького НПЗ компанія «Укртатнафта» придбала у BP другу партію легкої американської нафти сорту West Texas Intermediate (WTI) в обсязі близько 80 тис. тонн.

Закупівлю здійснила торгова компанія Northwind Trade з поставкою танкером Chrysanthemum (дедвейт — 105,2 тис. т) в Одесу 7 червня, повідомляє цінове агентство Argusmedia.

Сировина надійде на Кременчуцький НПЗ по магістральному нафтопроводу Одеса — Кременчук.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Останнім часом «Укртатнафта» переробляє в основному українську нафту, а також Азербайджанську легку, яку регулярно закуповує у Держнафтокомпанії Азербайджану (ДНКАР) з доставкою в порт Одеси.

Перша поставка WTI була здійснена в третій декаді травня з США в обсязі 76,4 тис. тонн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, в кінці березня на український ринок ввезли 80,3 тис. тонн американської нафти сорту Bakken. У 2019 році для «Укртатнафти» було поставлено три партії сорти Bakken загальним обсягом 231,4 тис. тонн.

Через Одесу також здійснюються поставки нафти в Білорусь компанією «Укртранснафта». Транспортування нафти в Білорусь здійснюється по нафтопроводу «Одеса – Броди» і одній з двох гілок магістрального нафтопроводу «Дружба».

«Укртатнафта» — найбільша нафтопереробна компанія в Україні з найбільшим нафтопереробним заводом країни в Кременчуці. Афілійована з фінансово-промисловою групою «Приват».

Коментарі

Всі новини