Україна вперше імпортувала техаську нафту WTI

Нафтова гавань Одеського морського порту прийняла танкер UMLMA (L=244 m, прапор Катару), який доставив в Україну 76,4 тис. тонн легкої нафти WTI (West Texas Intermediate), що видобувається в США.

В ролі продавця і фрахтувальника судна виступила транснаціональна нафтогазова компанія ВР. Закуплено сировину для потреб Кременчуцького нафтопереробного заводу, повідомляє адміністрація Одеського морського порту.

Нафта марки WTI використовується в основному для виробництва бензину.

Контекст. Одеський порт в цьому році взяв одну суднову партію американської нафти в обсязі 80,5 тис. тонн, яку 25 березня доставив танкер Minerva Kythnos (L = 249 m, прапор Греції).

У 2019 році В Кременчук через одеську нафтогавань було відправлено три партії сирої нафти з США, загальним обсягом 231,5 тис. тонн.

Всі минулі поставки були сорти нафти Bakken.

Через Одесу також здійснюються поставки нафти в Білорусь компанією «Укртранснафта». Транспортування нафти в Білорусь здійснюється по нафтопроводу «Одеса – Броди» і одній з двох гілок магістрального нафтопроводу «Дружба».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.