Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укртранснафта» й «Укртатнафта» Ігоря Коломойського домовились про збільшення прокачування нафти

Фото: сайт «Укртранснафти»

Фото: сайт «Укртранснафти»

Оператор системи магістральних нафтопроводів України «Укртранснафта» й міжнародна нафтопереробна компанія «Укртатнафта» (контролює Ігор Коломойський) уклали угоду. Вона передбачає збільшення гарантованих обсягів транспортування нафти – до 1,2 млн тонн з початку жовтня цього року. Про це повідомили у пресслужбі нафтопереробної компанії.

Нафта буде транспортуватися на Кременчуцький нафтопереробний завод системою магістральних нафтопроводів.

Договір передбачає принцип ship-or-pay, що в перекладі означає «качай або плати». Тобто «Укртатнафта» повинна доплатити вартість транспортування нафти, яку недопоставили, у разі перевищення фактичних її обсягів над гарантованими.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Тобто до кінця вересня 2022 року компанія обіцяє постачати нафту в розмірі 1,2 млн тонн щорічно і в розмірі 300 тис. тонн до кінця 2022-го.

В «Укртатнафті» заявили, що завдяки гарантованим обсягам транспортування сировини впаде, як порівняти з проєктним розміром, приріст тарифу на перекачування нафти на Кременчуцький нафтопереробний завод.

Контекст

  • У середині минулого місяця Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тарифи. Це планувалося зробити в три етапи. Перший – підвищення ціни за маршрутами на Кременчуцький нафтопереробний завод на 25-40%.
  • Після цього «Укртатнафта» поскаржилася прем'єр-міністру Олексію Гончаруку на НКРЕКП, яка, як заявили в компанії, діє в інтересах «Укртранснафти» (адже остання і так має великий прибуток). У нафтопереробній компанії говорили, що через таке рішення регулятора впаде конкурентоспроможність нафтопереробки в Україні та зменшаться обсяги переробки й випуску сировини.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини

Система перегрівається

партнерський матеріал