Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російська авіакорпорація подала в суд на «Антонов»

Об’єднана авіабудівна корпорація (ОАК) подала 23 травня позов до Арбітражного суду міста Москви щодо українського концерну «Антонов», говориться в матеріалах судової картотеки, передає російський «Інтерфакс».

Суть претензій наразі невідома, оскільки вона відсутня в картотеці. Третіми особами у позові виступають московська податкова та спільне підприємство «ОАК і «Антонова» — «ОАК-Антонов».

В ОАК своє звернення до суду пояснили тим, що українська сторона протягом тривалого часу не бере участь у діяльності «ОАК-Антонов», і було прийнято рішення про припинення його діяльності та ліквідацію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Спільне підприємство ОАК і «Антонова» створили у 2010 році. Очікувалося, що «ОАК-Антонов» займатиметься розвитком спільних програм авіапрому (серед них — Ан-70, Ан-124, Ан-140), питаннями маркетингу та післяпродажного обслуговування літаків. У 2011 році компанія приступила до роботи, але в 2015-му Кабмін України розпорядився про вихід «Антонова» з капіталу підприємства.

У 2016 році підприємства, з яких складався «Антонов», вийшли з його складу і були приєднані до «Укроборонпрому», сам концерн було ліквідовано.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини