Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Повернулися до довоєнних показників: рівень витрат українців із лютого зріс у рази

Рівень витрат українців досягнув довоєнних показників. Фото: censor.net

Рівень витрат українців досягнув довоєнних показників. Фото: censor.net

В Україні вперше з початку війни обсяг витрат почав повертатися до довоєнних показників. Про це повідомила віцепрезидентка компанії Visa Віра Платонова, пише Forbes.ua.

Quote«Якщо порівняти з лютим, взявши значення цього місяця за 100%, денний обсяг зняття готівки в березні «просів» до 58%, а платежі за товари та послуги — до 73%. Через складнощі з інкасацією в банкоматах у березні популярною стала послуга зняття готівки в касах магазинів: «плюс» 20% за обсягом транзакцій, як порівняти з лютим. У червні цей показник повернувся до довоєнних значень», — зазначила Платонова.

За її словами, у червні показник зняття готівки склав 77% лютневого, а рівень торговельних операцій зріс до 107%.

Quote«Тобто ми можемо сказати, що Україна повернулася до довоєнних обсягів витрат у торговельних мережах та інтернет-платежах», – наголосила Платонова.

Однак, за словами віцепрезидентки Visa, у секторі малого та середнього бізнесу відбувається скорочення. Так, у сегменті з місячним оборотом до $35 тис. більше не працюють 10% підприємців. Зокрема, проблеми з відновленням роботи є в представників ресторанного бізнесу, пошиття й торгівлі одягом, сфери відпочинку та SPА-послуг.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Вони майже зникли або показують дуже незначні показники в наших цифрах. Знизилася частка транзакцій у сегменті електронної комерції», – додала Платонова.

Контекст. В Україні 20% підприємців оцінили втрати через війну в суму понад $100 тисяч. А 22% бізнесів зазнали майнових збитків чи втрату активів безпосередньо внаслідок бойових дій.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини