Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Підтримка бізнесу: у Львові підприємці отримають до 300 тис. грн на розвиток

Підприємець Юрій Самець. Фото: Львівський медіацентр

Підприємець Юрій Самець. Фото: Львівський медіацентр

У Львові та на території львівської громади розпочинає роботу комісія, яка розглядатиме заявки підприємців на отримання ваучерів на грошову допомогу для підтримки бізнесу та компенсації витрат.

Про це під час брифінгу в медіацентрі «Україна» розповів перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Quote«Ми анонсуємо початок робочих груп із відбору. Уже можна подаватися. Буде три види ваучерів: компенсаційний, інвестиційний і релокаційний. Йдеться про допомогу з купівлею обладнання, якщо треба масштабувати виробництво, так само йдеться про оплату комунальних послуг. Це одна із важливих статей видатків, за якою звертаються підприємці. Третє — це оплата безпосередньо за оренду», — пояснив заступник міського голови.

За словами директорки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірини Кулинич, це вже не перший проєкт міської ради з допомоги підприємцям. Цього разу сума допомоги ставитиме від 100 до 300 тис. грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Досвідом отримання ваучерної підтримки від Львівської міської ради поділився місцевий підприємець, голова наглядової ради західноукраїнського кластера індустрії моди Юрій Самець.

Quote«Учасники нашого кластера, зокрема, скористалися відшкодуванням частини витрат на участь у виставках у Львові, Києві, Дубаї та Лондоні коштом маркетингових ваучерів. Сума недостатня, щоб збудувати бренд, але достатня, щоб зробити перший крок. Програма працює, це дуже просто, немає заявок на 25 сторінок, тому запрошую цим скористатися», — пояснив Самець.

Як повідомлялося, у липні 2022 року Кабінет міністрів перерозподілив надання державних гарантій банкам на портфельній основі на 2022 рік для кредитування мікро-, малого та середнього бізнесу, скоротивши надання гарантій 8 приватним банкам і збільшивши на 1,42 млрд грн суму гарантій для державних банків. Про це йдеться в постанові уряду від 7 липня (№ 763), яку оприлюднено на офіційному Урядовому порталі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

21 червня Кабінет міністрів виділив Міністерству економіки 16 млрд грн із резервного фонду держбюджету на нову бюджетну програму з надання грантів малому бізнесу.

Коментарі

Всі новини