Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рейтинг Зеленського і партій, ставлення до ЄС, НАТО та Росії: опитування «Соцису»

Президент Володимир Зеленський. Фото: сайт глави держави

Президент Володимир Зеленський. Фото: сайт глави держави

Якби вибори президента України відбулися найближчим часом, то за нинішнього президента Володимира Зеленського проголосували б 30,1% з тих, хто буде йти на вибори і вже визначився зі своїм рішенням. Про це йдеться в соціологічному дослідженні центру Socis «Соціально-політична ситуація в Україні».

Друге місце на виборах посів би нардеп і лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко (майже 19% голосів), третє — лідер партії «Опозиційна платформа — За життя» Юрій Бойко (14%), четверте — голова партії «Сила і честь» Ігор Смешко (8,5%), п'яте — лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, за інших проголосували б менше 4%.

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
8.png
7.png
9.png
10.png
1.png Thumb 2.png Thumb 3.png Thumb 4.png Thumb 5.png Thumb 6.png Thumb 8.png Thumb 7.png Thumb 9.png Thumb 10.png Thumb
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Рейтинг партій

Якби незабаром пройшли вибори до Верховної Ради, то найбільше голосів від тих, хто б пішов голосувати і визначився з вибором, респонденти віддали б за партію «Слуга народу» (23,3%), за «Європейську солідарність» — 18, 4%, за «Опозиційну платформу — за життя» — 14,3%, за «Батьківщину» — 8,3%. Решта мали б менше 5% голосів.

Чи у правильному напрямку рухається країна і хто за це відповідальний?

Майже 60% респондентів вважають, що Україна рухається в неправильному напрямку, 23,6% ؅ вважають навпаки, а майже 17% відмовилися відповідати на це питання.

Водночас понад 33% опитаних думають, що за соціально-економічну ситуацію в Україні відповідає Зеленський, 28% думають, що уряд країни, майже 17% — що Верховна Рада.

Вступ України в ЄС і НАТО

Якщо найближчим часом в Україні відбувся б референдум щодо вступу в Європейський Союз, то «за» проголосували б майже 60% респондентів, 27% були б проти, а понад 5% і зовсім не брали участь в ньому.

За вступ до НАТО на референдумі проголосували б 52,5% опитаних, понад 30% були б проти понад 5% не брали б участі в ньому.

Ставлення українців до Росії

54,6% опитаних стверджують, що Росія — це агресор, який загрожує існуванню України як держави і від якого потрібно захищатися і не підтримувати ніяких відносин, понад 26% респондентів проголосували за те, що Росія — звичайна сусідська держава, з якою потрібно підтримувати такі ж відносини, як і з іншими країнами, понад 8% заявили, що Росія — братська держава України, з якою необхідно розвивати дружні відносини.


Socis проводив опитування з 18 по 28 вересня 2020 року всій Україні. Виняток автономна республіка Крим і тимчасово непідконтрольні Україні частини Донецької і Луганської областей. Центр опитав 2 тис. респондентів, які старші 18 років методом телефонного опитування.


Контекст. Згідно з результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», діяльністю Зеленського незадоволені 57% опитаних, а 35% — задоволені. Серед органів центральної влади опитані найбільше незадоволені роботою уряду — 73% і Верховної Ради — 76%.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини