«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.

Такі результати містяться у соціологічному дослідженні центру Socis «Соціально-політична ситуація в Україні».

16% опитаних підтримали б депутата від «Опозиційної платформи — За життя» Юрія Бойка, майже 7% — главу партії «Сила і честь» Ігоря Смешка. Така ж кількість опитаних підтримала б лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. Понад 3% проголосували б за радницю голови правління «Нафтогазу» Олену Зеркаль, 2,8% — за лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка, 2,2% — за режисера Олега Сенцова.

Telegram Logo

Варто зазначити, що з усіх опитаних понад 11% не голосували б взагалі, а майже 19% не змогли відповісти.

Щодо рейтингу Зеленського, то він почав знижуватися з березня — тоді за нього проголосували б понад 40% респондентів. Рейтинг Порошенка натомість зростає — у квітні за нього були готові проголосувати більш як 10% респондентів, а в червні їх уже 14,7%.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Якби другий тур виборів проходив незабаром, за Зеленського проголосували б 65,4% з тих, хто збирається прийти на вибори, а за Порошенка — майже 35%. Водночас майже 20% опитаних не голосували б, а 13% не змогли відповісти.

Якби вибори відбувалися найближчим часом, то з тих опитаних, які визначилися з вибором і прийшли б голосувати:

  • 26,6% проголосували б за партію «Слуга народу»;
  • 21,3% — за «Європейську солідарність»;
  • 18,6% — за «Опозиційну платформу — За життя»;
  • 7,3% — за «Батьківщину»;
  • 5% — за «Силу і честь».

Дослідження під назвою «Соціально-політична ситуація в Україні» проводили 24-30 червня 2020 року. Робили це методом САТІ, тобто телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера. Опитали 2 тис. респондентів з усіх регіонів України, крім тимчасово окупованих територій.

Вкладення

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини