Рейтинг Зеленського, Шмигаля й Разумкова: кому вірять і не довіряють українці

Президент Володимир Зеленський. Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський. Фото: УНІАН

Згідно з результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», діяльністю президента Володимира Зеленського незадоволені 57% опитаних, а 35% – задоволені. Серед органів центральної влади опитані найбільше незадоволені роботою уряду – 73% та Верховної Ради – 76%.

Діяльністю голови Верховної Ради Дмитра Разумкова задоволені 23%, незадоволені – 55%. Роботою прем’єр-міністра Дениса Шмигаля задоволені лише 14%, незадоволені – 59%.

Telegram Logo

У президентському рейтингу лідером є Зеленський — на виборах його готові підтримати 29% тих, хто визначився й має намір голосувати. За Юрія Бойка могли б проголосувати 15,5%, Петра Порошенка – 14%, Юлію Тимошенко – 9,3%.

На думку 68% опитаних, справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, 18% оцінюють вектор розвитку країни як правильний. 63% опитаних переконані, що економічне становище України за останні пів року скоріше погіршилося, 7% побачили покращення, а 26% не відчули жодних змін. Оцінюючи найближче майбутнє, 32% не очікують жодних змін в економічному становищі країни в наступні пів року, 43% респондентів очікують погіршення, водночас 15% – покращення.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Причиною економічної кризи восени 57% опитаних вважають некомпетентність влади, 26% – пандемію коронавірусу, 8% – продовження війни на Донбасі.

Контекст. Дослідження проводилося з 3 по 6 вересня 2020 року. У ньому взяло участь населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Загальна кількість опитаних «Рейтингом» – 2 тисячі респондентів.

Раніше ця соціологічна група повідомляла про те, що Зеленський очолив рейтинг довіри серед ключових національних політиків — йому довіряють 44% опитаних (раніше було 38%), проте не довіряють 51%.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини