Рейтинг Зеленського зріс. Хто в лідерах недовіри

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування щодо довіри до ключових національних політиків, президентів різних каденцій, а також з'ясувала, як українці голосуватимуть на майбутніх місцевих виборах і чого вони від них очікують.

Так, з'ясувалося, що президент Володимир Зеленський очолив рейтинг довіри серед ключових національних політиків — йому довіряють 44% опитаних (раніше було 38%), проте не довіряє 51%. Другу позицію посів співголова фракції «Опозиційна платформа — За життя» Юрій Бойко — йому довіряють 24% опитаних, а не довіряють — 58%. Третю позицію має лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко з результатом довіри 22%, а недовіри — 74%. Четверте місце в лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка, якому довіряють 22%, а не довіряють 75%.

Telegram Logo

Хто лідирує в парламентському рейтингу напередодні місцевих виборів?

Партію «Слуга народу» готові підтримати майже 26% опитаних, які голосуватимуть і визначилися з вибором; за «Опозиційну платформу — За життя» — майже 17%, за «Європейську солідарність» — 15,6%, за «Батьківщину» — 9,4%. У решти партій менша кількість голосів. Не визначилися з вибором 14% опитаних.

Що ще з'ясувала група «Рейтинг»?

  • Рівень довіри до Зеленського вище, ніж за цей же період каденції Порошенка (25%) та експрезидента Віктора Януковича (26%);
  • 56% опитаних вважають, що після місцевих виборів ситуація на регіональному рівні не зміниться, 27% вірять, що все стане краще, а 8% чекають погіршення;
  • на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року підуть 59% опитаних, 19% не впевнені (шанси 50/50), 7%, можливо, прийдуть, 14% — малоймовірно.
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Соцгрупа «Рейтинг» проводила дослідження з 29 серпня по 3 вересня. Опитували 10 тис. українців віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера.


Контекст. Раніше «Рейтинг» повідомляла, що в разі, якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, за Зеленського проголосували 30,2% тих, хто голосував би й уже визначився з вибором, за Бойка — 14,4% (раніше було 16%), за Порошенка — 13,7% (раніше було майже 21%).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини