Рейтинг Зеленського рекордно обвалився: хто відбирає популярність президента

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента

У разі, якщо вибори в Україні відбулися б найближчим часом, то за нинішнього президента Володимира Зеленського проголосували б 30,2% тих, хто голосував би і вже визначився з вибором (за даними Socis, на початок липня — 36,6%), за співголову фракції «Опозиційна платформа — За життя» Юрія Бойка — 14,4% (раніше було 16%), за лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — 13,7% (раніше було майже 21%).

Такі результати містяться у дослідженні соціологічної групи «Рейтинг».

Telegram Logo

Так, 9,1% підтримали б лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко (раніше було 7%). Голову партії «Сила і честь» Ігор Смешка підтримали б 5,8% тих, хто визначився з вибором і пішов би голосувати (за даними Socis, їх було 7%). Близько 13% опитаних заявили, що ще не визначилися зі своїм вибором.

Рейтинг довіри серед українських політиків очолює Зеленський (41%). Не довіряють президенту 53% опитаних. 27% опитаних довіряють колишньому прем'єр-міністру Володимиру Гройсману (63% — не довіряють), 23% довіряють Бойку (57% не довіряють), 22% довіряють меру Києва Віталію Кличку (67% не довіряють), 21% довіряє голові Верховної Ради Дмитру Разумкову (46% не довіряють, 23% і зовсім його не знають), 20% довіряють Тимошенко (74% не довіряють), 19% довіряють Порошенку (76% не довіряють), 11% довіряють прем'єр-міністру Денису Шмигалю (понад 50% — ні, а 25% не знають його).

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Діяльністю глави держави задоволені 35%, а 56% — ні. Роботою Разумкова задоволені 24%, а 55% — ні. Робота Шмигаля влаштовує 12%, а 62% — ні. Робота парламенту й уряду влаштовує 10%, а майже 80% — ні.

Дослідження проводили 15-20 липня 2020 року в усіх регіонах України, крім тимчасово окупованих територій. Методом особистого формалізованого інтерв'ю опитали 2 тис. респондентів віком понад 18 років. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Контекст. Раніше опитування на таку саму тему під назвою «Соціально-політична ситуація в Україні» проводив центр Socis.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини