Facebook Pixel

Рада зібралася звільнити Гетманцева

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про звільнення Данила Гетманцева з посади голови податкового комітету. Причина, яка вказана у проєкті, — «незадовільна робота на посаді».

Однак текст постанови ще не опубліковано, про це свідчать дані на сайті Ради.

Серед авторів проєкту постанови депутати від «За майбутнє», «Довіри» та «Європейської солідарності».

Telegram Logo

Однак Гетманцев у коментарі «НВ» заявив, що така постанова з'явилася через те, що він виступив проти законопроєкту про зменшення ставки ПДВ для аграріїв. За його словами, «Довіра» представляє одного з великих українських аграріїв.

Йдеться про законопроєкт № 3656 щодо зменшення НДС з 20% до 14%. Попри те, що Гетманцев був категорично проти таких пільг для агросектору, депутати все таки змогли набрати необхідну кількість голосів та винесли законопроєкт на розгляд Ради.

На його думку, Рада не має права надавати пільги одній із небагатьох галузей, яка добре заробляє під час кризи. Крім того, за його словами, проєкт постанови не відповідає регламенту Ради.

Контекст. Варто зазначити, що під час протестів підприємці також вимагали звільнення голови податкового комітету через провал законопроєкту про відтермінування введення касових апаратів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини