Facebook Pixel

Продажі «Укрспирту» в січні зросли на 62%

Фото: Укрспирт

Фото: Укрспирт

Продажі держпідприємства «Укрспирт» в січні цього року зросли на 62% — до 412 тис. дал у порівнянні з січнем 2019-го. Чистий прибуток минулого місяця склав 2,6 млн грн, натомість в січні минулого року збиток підприємства становив 5,5 млн грн.

За словами виконувача обов’язків директора «Укрспирту» Сергія Блескуна, дані показники стали результатом приватизації та боротьби з виробництвом нелегального спирту, повідомила пресслужба компанії.

В «Укрспирті» зазначили, що минулого року працювало сім заводів компанії, а реалізація їхньої продукції склала 255 тис. дал, однак у січні 2020-го кількість підприємств зросла до 11.

Telegram Logo

Також у компанії повідомили, що в січні 2020 року «Укрспирт» сплатив 30,2 млн грн податків, що майже на 14% більше показника січня минулого року.

Контекст. Нещодавно Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики підтримав план приватизації держпідприємства «Укрспирт».

Приватизацію заводів «Укрспирту» збираються завершити до 1 липня 2021 року. Ухвалений 3 грудня закон про скасування держмонополії на виробництво спирту набуде чинності 1 липня 2020 року. Після цього протягом року діятиме заборона на будівництво нових спиртових заводів.

У жовтні Кабмін змінив керівництво «Укрспирту» – виконувачем обов'язків директора ДП став Сергій Блескун.

Зараз завершується аудит «Укрспирту». «Попередні результати невтішні. Уже кілька років поспіль ми спонсоруємо абсолютно неприбуткові підприємства, які ще й завдають шкоди державі», — заявив міністр економіки Тимофій Милованов.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини