Продаж підприємств «Укрспирту» має бути завершеним до липня 2021 року

Фото: ubr.ua

Фото: ubr.ua

Приватизацію заводів «Укрспирту» збираються завершити до 1 липня 2021 року, повідомив на брифінгу заступник міністра економіки Тарас Висоцький.

Така дата з'явилася тому, що прийнятий 3 грудня закон про скасування держмонополії на виробництво спирту набуває чинності 1 липня 2020 року. Після цього протягом року буде діяти заборона на будівництво нових спиртових заводів. За цей час треба намагатися приватизувати всі старі спиртзаводи, оскільки після появи нових підприємств продати старі можна буде тільки за низькою ціною.

За словами Висоцького, надходження від приватизації підприємств «Укрспирту» оцінюються в 2-3 млрд грн.

Telegram Logo

Контекст

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.