Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Приватбанк: слухання за позовом проти екс-власників відбудуться в Лондоні 2021 року

Слухання по суті справи за позовом Приватбанку до колишніх власників у Високому суді Лондона відбудуться тільки 2021 року.

Про це повідомили в пресслужбі Приватбанку виданню «НВ Бізнес».

Відповідачі за позовом банку, який вимагає повернути кошти, виведені екс-власниками, подадуть відзив на позовну заяву на початку січня 2020 року, тому остаточних дат розгляду справи поки що немає.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними пресслужби Приватбанку, протягом наступних кількох місяців відбудеться процесуальне слухання, в ході якого суд дасть вказівки щодо подальшого судового розгляду, але конкретні дати наступних етапів судового процесу в Лондоні ще не визначені.

Контекст. На початку нинішнього року екс-голова правління Приватбанку Олександр Дубілет й інші колишні топ-менеджери звернулися до Госпсуду Києва з приводу незаконної націоналізації Приватбанку.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На початку 2018 року детективи міжнародної компанії Kroll провели незалежний аудит Приватбанку. Вони з'ясували, що протягом десяти років до націоналізації банк був об'єктом масштабних шахрайських дій, які завдали йому $5,5 млрд збитків. Перед націоналізацією понад 95% кредитів було видано сторонам, пов'язаним з колишніми акціонерами і групами афілійованих з ними осіб. Коломойський називав ці звинувачення «фейком».


Приватбанк націоналізували в грудні 2016 року. До цього він належав Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову. Мінфін став власником 100% акцій банку, а держава вклала в нього більше 155 млрд грн. Наразі справи щодо незаконної націоналізації і повернення акцій колишнім власникам розглядають українські суди. Також справи Приватбанку розглядають у закордонних юрисдикціях.

Коментарі

Всі новини