Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У МОЗ передумали: що змінилося в правилах користування міжобласним транспортом у «червоних» зонах

Правила проїзду пасажирів транспортом міжобласного сполучення в карантин. Фото: Pixabay

Правила проїзду пасажирів транспортом міжобласного сполучення в карантин. Фото: Pixabay

Міністерство охорони здоров’я переглянуло свої попередні плани і все ж вирішило дозволити особам, які пройшли часткову вакцинацію, тобто отримали одну дозу, подорожувати міжобласним транспортом не лише в межах «жовтої» та «помаранчевої» епідзон, а й у «червоній».

У коментарі «Українській правді» в МОЗ розповіли, що підтвердження про отримання першої дози вакцини є підставою допуску особи до громадського транспорту міжобласного сполучення в «червоній» зоні. Громадяни також мають змогу скористатися вказаною послугою, пред’явивши негативний тест на ковід (ПЛР або експрес) або документ про одужання. Отримання паперових довідок про факт перенесеної коронавірусної хвороби наразі не передбачено законодавством, повідомляє МОЗ.

Фото: МОЗ

Фото: МОЗ

Нові правила проїзду стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Ідеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, а також авіаційний і залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо, 11 жовтня на засіданні Кабміну України 11 жовтня внесли зміни до постанови № 1236, які передбачають посилення правил пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Тоді однією з вимог був документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації або отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Наразі в країні п’ять областей перебувають у «червоній» зоні (Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Одеська й Запорізька), але рівень захворюваності перевищує допустимі значення більш як у половині регіонів. За останніми даними, за крок до входження до «червоної» зони нині перебувають одразу сім областей. З 23 жовтня до «червоної» зони входить Сумська область.

Коментарі

Всі новини

Кращі СПА року

style