Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін запланував новий податок на купівлю житла: що буде із цінами

Автор
Податок при продажу або купівлі нової квартири складе 20%. Фото: Pixabay

Податок при продажу або купівлі нової квартири складе 20%. Фото: Pixabay

Кабінет міністрів запропонував новий податок на нерухомість. У разі продажу або купівлі нової квартири потрібно буде сплатити податок у розмірі 20%, йдеться в тексті урядового законопроєкту № 5600.

Видання «Обозреватель» повідомило про те, що думки експертів щодо нового податку розійшлися. Новий податок, як і намічене стягування ПДФО в розмірі 18% у разі продажу більш як трьох квартир на рік, може призвести до істотного зростання цін на житло й падіння доходів забудовників

В Асоціації експертів нерухомості заявили, що причин для різкого подорожчання квартир немає. Водночас експерт-рієлтор Сергій Костецький вважає, що вартість нових квартир різко злетить, а чимало невеликих забудовників оголосять себе банкрутами.

Без обкладання новим податком в законі хочуть залишити тільки житло, яке українці придбають за спеціальними державними програмами, і те житло, яке повністю будувалося державним коштом.

Контекст. Кабінет міністрів 2 червня зареєстрував у Раді так званий «ресурсний» законопроєкт. Документ повністю присвятили стягуванню нових податків в Україні.

У 2021 році українцям до 1 вересня необхідно сплатити податок на нерухомість, якою вони володіють. Квитанції за житло, що їм належить, надійдуть до 1 липня 2021 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини