Facebook Pixel

Підрядник «Північного потоку — 2» вивів свої судна з району прокладання газопроводу

Швейцарська компанія AllSeas Group, яка два дні тому призупинила будівництво російського газопроводу «Північний потік — 2» через санкції США, вивела з Балтійського моря свої судна, які займалися його прокладанням.

Про це агентству Bloomberg повідомив представник компанії, додавши, що групу суден, які займалася будівництвом газопроводу, розформують. На скільки саме відклали проєкт, джерело агентства не повідомило.

Про те, що швейцарська компанія Allseas Group розглядала можливість відмови від участі у будівництві газопроводу «Північний потік – 2», джерело в «Газпромі» повідомляло The Page ще минулого тижня. Компанія навіть надіслала листа на адресу керівництва «Газпрому» із попередженням.

Контекст. Обидві палати Конгресу США схвалили законопроект про оборонний бюджет на наступний фінансовий рік з санкціями проти компаній, які будують «Північний потік – 2». Санкції торкнуться компаній, що беруть участь у прокладанні газопроводу, а також їх топменеджерів, які можуть втратити можливість отримання американської візи і зіткнутися із блокуванням транзакцій, пов'язаних з їх нерухомістю або активами у США.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉