Facebook Pixel

Будівництво «Північного потоку – 2» зупинять через нові санкції США

Трубоукладальна компанія Allseas призупиняє будівництво «Північного потоку – 2» до роз'яснення нових санкцій, введених Сполученими Штатами проти будівельників трубопроводу.

У компанії повідомили, що чекають роз'яснень щодо санкцій, які увійшли в новий військовий бюджет США.

Quote«Allseas очікує директиву, яка включає необхідні нормативні, технічні та екологічні роз'яснення від відповідного органу США», — говорять в компанії.

Контекст. Проєкт американського оборонного бюджету на наступний рік містить санкції, що спрямовані на блокування будівництва з Росії в Німеччину газопроводу «Північний потік – 2». Вони націлені на компанії, які працюють над будівництвом газопроводу, і на їхніх топменеджерів, яким можуть заборонити в'їзд до Америки, а також заморозити їхні активи та нерухомість у США.

На тристоронніх переговорах про транзит російського газу через Україну в Європу Росія погодилася виплатити Україні $3 млрд боргу за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Раніше The Page повідомляло джерело в «Газпромі» про те, що швейцарська компанія Allseas Group розглядала можливість відмовитися від участі в будівництві газопроводу «Північний потік – 2». Компанія навіть направила листа на адресу керівництва «Газпрому» з попередженням.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉