Facebook Pixel

Під Києвом Агентство відновлення відкрило рух мостом через річку Ірпінь

4 вересня Держагентство з відновлення відкрило для проїзду всі чотири смуги мосту на трасі М-06 Київ – Чоп біля села Стоянка під Києвом.

Про це пише пресслужба Держагентства.

Що було зроблено мосту на трасі М-06 Київ – Чоп під Києвом

  • влаштували буронабивні палі, фундаменти, опори нові залізобетонні балки;
  • влаштували сучасне водовідведення;
  • зробили нове бар’єрне та перильне огородження;
  • облаштувати тротуари шириною 1,25 м та 1,15 м;
  • зробили гідроізоляцію;
  • уклали два шари асфальтобетонного покриття та розмітку по правому проїзду;
  • освітлення.

Обидва проїзди мосту успішно пройшли випробування. Він відповідає сучасним транспортним навантаженням А-15 і НК-100. У планах Агентства провести роботи з благоустрою прилеглої території та нанести розмітку по лівому проїзду.

На будівництві здійснюють незалежний технічний нагляд фахівці ТОВ «АЙСІ КОНСУЛЕНТЕН»

Як відновлювали міст на трасі М-06 Київ – Чоп під Києвом

Цей міст зруйнували ще в перші дні повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року. У квітні, після деокупації області, тут збудували тимчасову об'їзну дорогу. Але вантажному транспорту довелося обʼїжджати значну відстань, а це впливало на швидкість транспортування життєво необхідних вантажів.

На першому етапі відбудови будівельники звели два тимчасові прогони лівого проїзду та наприкінці травня минулого року тут уже відкрили рух для вантажного транспорту. Та бетонні конструкції не підлягали ремонту: як показали результати обстеження фахівцями ДП ДерждорНДІ, відновити їх до проєктних показників було неможливо. Тому лівий проїзд будували з нуля. Паралельно відновлювали праву частину мосту, рух якою відкрили в листопаді.

Нагадаємо, що Мінінфраструктури відновило міст через річку Таль на Київщині. Він розташований на трасі Київ – Іванків – Овруч. Міст, зокрема, дав змогу відновити повноцінне транспортне сполучення між Києвом та Іванківською громадою.

Подякувати 🎉