Facebook Pixel

Маск стане першим у світі трильйонером завдяки SpaceX — Morgan Stanley

Ілон Маск уже став найбагатшою людиною у світі. Але саме SpaceX підніме його до статусу трильйонера, а не розкручений виробник електромобілів Tesla, завдяки якому Маск заробив більшу частину свого багатства. Про це заявив аналітик Morgan Stanley Адам Джонас, передає The Guardian.

Аналітик розглядає SpaceX не як одну компанію, а як кілька бізнесів, які охоплюють галузі космічної інфраструктури, досліджень далекого космосу та ін. Джонас вважає найдорожчим проєктом всередині компанії систему супутникового зв'язку Starlink.

Джонас заявив, що SpaceX «кидає виклик будь-якому упередженому уявленню» про можливості ракет-носіїв, двигунів і допоміжної інфраструктури.

Quote«Більшість наших клієнтів стверджують, що якщо Ілон Маск стане першим трильйонером, то це буде не завдяки Tesla. Інші стверджують, що SpaceX зрештою може стати найбільш цінною компанією у світі — у будь-якій галузі», — зазначив аналітик.

За оцінками Джонаса, компанія SpaceX може коштувати $200 млрд і піднятися ще вище, оскільки використовує низку потенційних галузей, зокрема космічну інфраструктуру, спостереження за Землею та дослідження глибокого космосу.

Контекст. Цього місяця компанію оцінили в $100 мільярдів у результаті вторинного продажу акцій, що робить її другою за величиною приватною компанією у світі після інтернет-фірми ByteDance. Маск володіє приблизно 48% SpaceX.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉