Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уряд заборонив вивозити з України паливну деревину: боїться, щоб вистачило самим українцям

Паливну деревину заборонили вивозити з України. Фото: lexinform.com.ua

Паливну деревину заборонили вивозити з України. Фото: lexinform.com.ua

В Україні заборонили експорт паливної деревини. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів, повідомив очільник українського уряду Денис Шмигаль.

Експортувати паливну деревину заборонили для того, щоб Україна мала її достатні запаси для внутрішнього користування, адже наразі у багатьох регіонах це основний ресурс для опалення.

Quote«Уряд ухвалив рішення про заборону експорту паливної деревини. Це сприятиме накопиченню її в Україні. Адже в багатьох громадах, особливо прифронтових, деревина наразі — основний ресурс для опалення. Атаки росії на енергосистему лише посилюють його стратегічне значення», — зазначив Шмигаль.

Також він додав, що наразі розглядається можливість збільшення обсягів постачань із закордону трансформаторів та високовольтного устаткування. Це дозволить енергетикам швидше відновлювати пошкоджену енергоінфсратруктуру після нових ракетних атак рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, наразі Україна намагається оговтатися після чергової ракетної атаки росії. Енергосистема України поки працює лише на 70% своєї потужності, тому в регіонах тривають аварійні відключення електроенергії.

Контекст. В Україні від жовтня працює державний онлайн-магазин дров для населення «ДроваЄ». Тепер кожен громадянин може замовити 15 м³ дров на рік з доставкою додому. Замовити дрова можна тут: https://drovae.gov.ua/.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини