Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київ закупить квартири на 2 млрд грн: надаватимуть в оренду киянам і переселенцям із правом викупу

Оренда житла у Києві: столиця закупить близько 1 тис. квартир та здаватиме їх. Фото: Академія новобудов

Оренда житла у Києві: столиця закупить близько 1 тис. квартир та здаватиме їх. Фото: Академія новобудов

Київська влада знайшла спосіб розв'язання проблеми із забезпеченням містян і переселенців житлом. Столиця сформує фонд житла територіальної громади – закупить за гроші з міського бюджету квартири, які надаватиме в оренду громадянам, повідомляє сайт Київської міської ради.

Для цього КМДА збільшила статутний капітал комунального підприємства «Фінансова компанія «Житло-інвест» на 2 млрд грн. На ці кошти в міськраді розраховують придбати приблизно 1 тис. квартир.

Quote«Місто ухвалило рішення про закупівлю коштом міського бюджету житла, яке буде власністю територіальної громади міста. Питання забезпечення житлом містян і вимушених переселенців можна буде розв'язати через надання в оренду цього житла. Це може бути як довгострокова оренда, так і оренда з правом викупу», – зазначив заступник столичного мера В'ячеслав Непоп.

Перевага надаватиметься родинам українських захисників; громадянам, які втратили житло на захоплених росіянами територіях, а також киянам, які потребують покращення житлових умов.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це стане альтернативою для містян, які не мають фінансової можливості придбати житло. Особливо сьогодні, коли банки не кредитують будівництво нерухомості на первинному ринку житла», — додав Непоп.

Порядок отримання такого житла в КМДА розроблять протягом місяця.

Контекст. За даними Київської ОВА, станом на 6 вересня з 1 534 понівечених російськими окупантами багатоповерхівок відновили 119. Із загальної кількості 161 будинок знищено вщент. Нині в процесі ремонту перебувають 300 багатоквартирних будинків.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини